Haber

Ankara’dan güzel haberlerle döndü.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, ilçede gerçekleştirilecek yatırım, proje ve hizmetlerle ilgili Ankara’da bakanlıklar düzeyinde bir dizi temaslarda bulundu.

Başkan Yüksel, Ankara temasları çerçevesinde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi’yi makamlarında ziyaret etti.

Bakan Kurum’dan müjdeli haber

Önder Yüksel’e bakan ziyaretinde Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül ile Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata eşlik etti. Ziyarette; Bakan Kurum, Süleymanpaşa’da hayata geçirilecek 500+250 dükkan kapasiteli yeni Küçük Sanayi Sitesi projesinin yer tesliminin yapıldığını ve Aralık ayında ilk hafriyatın yapılacağını duyurdu. Kurum, 500 Konutluk Kentsel Dönüşüm ve 500 Sosyal Konut projesi için çalışmaların hızla devam ettiği, birkaç ay içinde hazırlıkların tamamlanarak inşaata başlanacağı bilgisini de paylaştı. Bakan Kurum ile yeni proje ve hizmetler hakkında da istişarelerde bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, yapılan yatırımlar ve hazırlıkların sürdüğü Süleymanpaşa’ya teşekkür etti.

Bakan Kirişçi’den destek istedi

Başkan Yüksel, Ankara temaslarına Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi’nin ziyaretiyle devam etti. Ziyarette, ticaret, su kaynaklarının genişletilmesi, dere ıslahı gibi Tekirdağ ve Süleymanpaşa’yı yakından ilgilendiren birçok konuda istişarelerde bulunan heyet, Bakan Kirişçi’den destek aldı. Ayrıca Lider Yüksel, Kirişçi’ye Süleymanpaşalı çiftçi ve yetiştiriciler için hayata geçirmeyi hedefledikleri projeler hakkında bilgi vererek destek istedi.

“Ankara’dan sürprizlerle dönüyoruz”

Ankara temaslarıyla ilgili açıklama yapan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum ile Tarım ve Orman Bakanımız Vahit Kirişçi’yi ziyaret ettik. Ankara’dan bir dizi ziyaretle dönüyoruz. Süleymanpaşa’mıza değer katacak yeni sürprizlere de, “Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Meclis Başkanımız Prof. Şehrimize ve hemşehrilerimize şimdiden hayırlı olsun” dedi. – TEKİRDAĞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu