Haber

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı: Vatandaşların Sorularını Yanıtladı

Başkan İbrahim Sandıkçı’nın vatandaşların sorularını yanıtladığı ‘Cumhurbaşkanına Soru-Yorum’ programı yeni formatıyla Canik Belediyesi Youtube kanalında yayınlandı.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Cumhurbaşkanına Soru-Yorum” programında vatandaşların sorularını yanıtlamaya devam ediyor. Lider İbrahim Sandıkçı, Canik Belediyesi Youtube kanalında yayınlanan “Cumhurbaşkanına Soru ve Yorum” programının yeni formatında vatandaşların görüntülü sorularını ve sosyal medya üzerinden iletilen soruları yanıtladı.

Yeni Biçim Yeni Sorular

Vatandaşlardan gelen tüm soruları içten ve içtenlikle yanıtlayan, eleştirel ve merhum yorumları değerli kılan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Cumhurbaşkanımıza Soru-Yorum programımızda vatandaşlarımızdan gelen tüm soruları yanıtladık. Programımızın yeni formatında ekiplerimiz ilçemizin her noktasında vatandaşlarımıza mikrofon uzatarak sorularını yöneltti. Programımızda vatandaşlarımızdan gelen her türlü soruyu yanıtladık” dedi.

Tüm Sorular Cevaplandı

İlçedeki vatandaşların yeni sorularını ilgiyle beklediğini ifade eden Önder İbrahim Sandıkçı, “Her fırsatta halkın karşısına çıkıp talep ve tekliflerini dinleyip sorularını yanıtlarken, her türlü soruyu da yanıtladık. sosyal medya aracılığıyla merak ettikleri ve akıllarında olan.Şeffaf belediyecilik anlayışımızla vatandaşlarımızın belediyemiz, çalışmalarımız ve benimle ilgili sorularını yanıtlamaya devam edeceğim.Vatandaşlarımızdan belediye ile ilgili yeni soruları merakla bekliyorum. Tüm soruları içtenlikle ve içtenlikle cevaplamaya devam edeceğim.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu