Teknoloji

Yeni Güncelleme İçin Açıklanan Tarih: iOS 16.6 Versiyonunda Neler Bekleniyor?

Apple, iOS 16.5’in bu hafta genel kullanıma sunulacağını onayladı. Öte yandan şirket geçtiğimiz günlerde iOS 16.6 için hazırlıkların başladığını duyurmuştu. iOS 16.6 ne zaman geliyor, yeni güncellemede iPhone’ları hangi özellikler bekliyor, hep birlikte bakalım…

Apple geçtiğimiz günlerde iOS 16.5’in bu hafta kullanıcılara sunulacağını duyurmuştu.

Son haberlere göre şirket, iOS 16.6’nın dahili testlerini hızlandırdı. Buna göre yeni güncellemenin ilk beta sürümünün yakında kullanıcılarla buluşacağı iddia ediliyor.

Nisan ayının başından beri üzerinde çalışılan yeni güncelleme, muhtemelen iOS 16 yazılım döngüsündeki son güncellemelerden biri olacak.

Şirket, önümüzdeki aylarda iOS 17 üzerinde çalışmaya başlayacak.

Apple daha önce iMessage iletişim anahtarı doğrulamasının 2023’te kullanıma sunulacağını duyurmuştu.

Ancak bu özellikle büyük değişiklikler beklenmiyor. Ancak geçmiş sürüm için hangi hatalar giderilecek, hangi yeni özellikler şu an açıklanmadı.

iOS 16.6 beta muhtemelen bu hafta veya gelecek hafta kullanıma sunulacak.

iOS 17 için iPhone kullanıcılarını kullanışlı özellikler bekliyor.

Yeni işletim sisteminde T-Mobile kullanıcıları için yeni emojilerin bağımsız 5G takviyesi, Mastodon ilişkileri için önizlemeler, mesajlarda sosyal ağ, cüzdan için yeni bir widget ve bir dizi değişiklik olacağı biliniyor. müzik uygulamasında arayüz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu