Haber

Kılıçdaroğlu’nun ses kaydına Erdoğan’dan tepki: Madem biliyordunuz neden millete dinlettiniz?

Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, önceki gün katıldığı canlı yayında 17/25 Aralık sürecine ilişkin çok sayıda konuşma yaptı. Kılıçdaroğlu, uydurma ses kayıtlarıyla ilgili olarak “17/25 Aralık sürecinde böyle bir şey yaptılar” ifadelerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU’NUN SÖZLERİNE ERDOĞAN’DAN SERT TEPKİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözlerine sert sözlerle tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Kılıçdaroğlu’na sorular yöneltti.

“BU DARBE GİRİŞİMİNE NEDEN KATILDINIZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Geçen gün Sayın Kemal çıktı, 10 yıl sonra ’17-25 Aralık girişiminde her şey montajdı’ diyor. Şimdi ben bu itirafçıya soruyorum. Madem biliyordunuz. montajdı, iftiraydı millete niye meydan okuyorsun Madem yalan olduğunu biliyordun, uydurmaydı, neden o yalanların üzerine aylarca mecliste ayak bastın?

“SİZİ BU ÇAMUR SİYASETE KİM YÜKLEDİ”

Sizi bu yalan ve iftira öfkesine kim zorladı? Kim, hangi örgüt sizi bu çamur siyasetine bulaştırdı? 15 Temmuz destanını “kontrollü darbe” diyerek lekelemenizi kim istedi sizden? Artık Kemal Bey’in bu soruları yanıtlama zamanı gelmiştir. Bu millete ve Türk siyasetine iyilik yapmak istiyorsa, çıkıp şüphe bulutlarını cesurca ortadan kaldırmalıdır. Gerçekten “helal gitmek” istiyorsa önce buradan başlamalı. Vatanımıza ve milletimize karşı sorumluluğumuzun bir gereği olarak bu sorunun sonuna kadar takipçisi olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu