Haber

İş makinelerinin doğalgaz borusunu patlatması üzerine yurt ve çevredeki binalar boşaltıldı.

İş makinelerinin doğalgaz borusunu patlatması üzerine yurt ve çevredeki binalar boşaltıldı.

TUNCELİ – Tunceli merkez Atatürk Mahallesi’ndeki şantiyede iş makinesinin doğalgaz borusunu patlatması nedeniyle çevredeki yurtlar ve binalar tedbir amaçlı boşaltıldı. 112 itfaiye, polis ve doğalgaz acil servis ekipleri olayın meydana geldiği bölgeye yönlendirildi.

Edinilen bilgiye göre, Tunceli merkeze bağlı Atatürk Mahallesi’nde bulunan Tunceli Kız Öğrenci Yurdu C Blok önündeki alanda hafriyat çalışması yapan iş makinesi doğalgaz borusunu patlattı. Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye 112, itfaiye, polis ve doğalgaz acil servis ekipleri yönlendirildi. Gruplar vatandaşlara anonslar yaparak yurt binası ve çevre binaların boşaltılmasını sağladı. Bölgede güvenlik şeridi oluşturulurken, olası bir çökme ve yangın ihtimaline karşı itfaiye ekipleri hazır bekletildi. Doğalgaz acil servis ekiplerinin ölçüm yaptığı yurt binası ve çevresindeki binalara tedbir amaçlı şu anda giriş yapılamıyor.

savsathaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu