Teknoloji

Gran Turismo’nun PC’ye Gelebileceği Açıklandı

Yılların efsane yarış oyunu serilerinden biri olan, gerçekçilik ve pist yarışı denince birinci akla gelen oyun Gran Turismo serisini bilmeyeniniz yoktur. Şayet bir PlayStation sahibiyseniz illa ki bir adet Gran Turismo oyunu oynamışsınızdır.

Eğer konsolcuysanız makus bir haberimiz var: Çıktığından beri PlayStation özel oyunu olan Gran Turismo da birebir Spider-Man, Days Gone, God of War ve Uncharted 4 gibi PC’ye gelebilir.

“Başarması kolay bir şey değil ancak ilgileniyoruz ve değerlendiriyoruz”

Gran Turismo forumu olan GTPlanet, Gran Turismo serisinin yaratıcısı Kazunori Yamauchi ile bir röportaj gerçekleştirdi ve röportajda bir noktada kendisine Gran Turismo serisini PC’ye getirmeyi düşünüp düşünmedikleri soruldu.

Yamauchi, açıklamasına “Evet düşünüyoruz.” tabirleriyle başladı. Daha sonrasında da şu halde devam etti:

“Gran Turismo çok iyi ayarlanmış bir oyun. Oyunu 4K’da çalıştırabilecek pek fazla platform yok. Dolayısıyla başka platformlara getirebilmemiz için platform sayısını düşürmemiz gerekiyor. Başarması kolay bir şey değil ancak tabii ki konuyla ilgileniyor ve değerlendiriyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu