Haber

Dağ kayağında madalyalar bulundu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı etkinlik programında yer alan Okul Sporları Dağ Kayağı Türkiye Şampiyonası maçları 27-29 Mart 2023 tarihleri ​​arasında Erciyes Kayak Merkezi Hacılar Kapı Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Erzincan, Erzurum, Ankara, Kayseri ve Isparta illerinden gelen ve diğer il eleme yarışlarında dereceye girerek Kayseri’deki müsabakalara katılmaya hak kazanan sporculara ödülleri Türkiye Dağcılık Federasyonu yetkilileri ve eğitmenleri tarafından Şehit Polis Ahmet’te düzenlenen madalya töreninde verildi. Cihan Kilci Kültür Merkezi.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Erzincan, Erzurum, Ankara, Kayseri ve Isparta illerinden gelip müsabakalara katılan sporcuları tebrik ederek, “Erciyes Dağı’nın bize sunduğu tüm imkanları değerlendirmemiz gerekiyor” dedi. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirten Önder Özdoğan, “HADAK, kulübümüzde her yıl başarılarına yenilerini ekleyerek büyüyor. Buradan da uluslararası şampiyonalara katılacak ve dereceye girecek sporcularımızı yetiştirmek için çaba sarf ediyoruz. Madalya kazananlarımızı tebrik ederiz. Başarılarının katlanarak artacağına inanıyorum.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu