Teknoloji

Counter-Strike 1.6, Unreal Engine 5’te Nasıl Görünür? Video Yayınlandı

 
YouTube’da ‘VISION’ isimli içerik üreticisi yeni bir görsel yayınladı. Bu görsel Counter-Strike 1.6’nın Unreal Engine 5’teki versiyonudur. Bu doğrultuda CS 1.6’nın UE5’te nasıl olabileceğini görebiliriz. Görüntü, yeniden oluşturulan haritalara ek olarak temel oyun mekaniğini de vurguluyor.
 
Görüntüler dikkat çekiyor
 
 
 
Rekabetçi nişancı oyunlarında oyuncuların bu tür manzaraları elde etmek istemeleri elbette ki bir durum değil. Genel olarak bu tarz oyunlarda oyuncular daha uygun bir rekabet deneyimi elde etmek ve yüksek FPS almak için tüm ayarları düşük seviyeye çevirirler. Ancak, bu prosedürel oyunlarda bu prosedürel değişiklikleri ve iyileştirmeleri görmek oldukça ilginç.
 
Yayınlanan UE5 karşılaştırma görseli de ilgi çekici görünüyor. Yine üretim versiyonunu hatırlatan bu hayran kurgusu, temel oyunun yepyeni sanat biçimini koruyor ve orijinal dokuları geliştiriyor.
 
Bu çalışma bir konsept içeriği olarak görünür ve şu anda indirilip oynatılamaz. Eğer ilgileniyorsanız, aşağıdaki resme bir göz atabilirsiniz.
 
CS 1.6 UE5 videosu
 
 

kozakliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu