Teknoloji

Capcom Spotlight Etkinliği Açıklandı: Çeşitli Oyunlar Tanıtılacak

Capcom’u uzun bir aradan sonra yeni bir etkinlikte görmekten mutluluk duyuyoruz. Capcom Spotlight etkinliğinde başta Resident Evil 4 Remake olmak üzere çeşitli oyunlardan sahneler sunulacak ve yeni yapımlar duyurulacak.

Capcom yeni bir etkinlikle karşınızda.

Capcom, 2023 yılında hızla ilerlemeyi planlıyor. Capcom Spotlight etkinliğini duyuran şirket, halihazırda üstlendiği yapımlara yönelik çeşitli güncellemelerin yanı sıra yeni oyun tanıtımlarını da duyuracak.

Özellikle Resident Evil 4 Remake…

Resident Evil 4 Remake başta olmak üzere Monster Hunter Rise, Exoprimal ve Ghost Trick: Phantom Detective hakkında yeni detaylar olacak. Resident Evil 4 Remake’ten yeni oynanış görsellerinin gelmesi planlanıyor.

İddialara göre yeni Dino Crisis oyunu da duyurulacak.

Bir dönemin bilinen oyunlarından biri olan Dino Crisis de bu etkinlikte duyurulması planlanan oyunlardan biri. Şu anda kesin bir bilgi yok ancak Reddit kullanıcılarına göre oyunun ya Remake versiyonu ya da yeni versiyonu onaylanacak.

Capcom Spotlight etkinliği 10 Mart’ta gerçekleşecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu