Haber

Çağlayan, Bursa Osmangazi’de modern halı sahaya kavuştu

BURSA (İGFA) –Osmangazi Belediyesi’nin “Her Köye Park ve Spor Tesisleri Projesi” kapsamında gerçekleştirdiği yatırımlarla dağ ve ova köyleri yeniden cazibe merkezi haline geldi.

İlçenin yayla köylerinden Çağlayan Mahallesi’nde yıllardır toprak saha olarak kullanılan futbol sahası, Osmangazi Belediyesi tarafından yapılan çalışmayla modern halı saha olarak hizmet vermeye başladı.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, standart sentetik çim saha ölçülerinde yapılan futbol sahasında gençlerle bir araya geldi.

Yeni tesiste yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Önder Dündar, sohbet ettiği gençlerle bir süre futbol oynadı.

Osmangazi Belediyesi olarak merkeze en uzak noktada 136 mahalleye hizmet verdiklerini belirten Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “İlçemizin farklı bölgelerindeki halı sahaların bakım ve onarımını belediyemizin desteğiyle gerçekleştiriyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığımız. Bu çalışmalar arasında yeni tesisler de yer alıyor. Normal ölçülerde futbol sahaları yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde bu yeni tesisleri hizmete açacağız. Çağlayan Mahallemizde daha önce toprak saha olarak kullanılan futbol sahasını halı ile kaplayarak ölçülü yeni bir spor tesisine dönüştürdük. Amatör takımlarımızın futbol oynayabileceği, turnuvaların düzenlenebileceği bu modern saha başta bu bölgedeki gençlerimiz olmak üzere tüm sporcularımıza hayırlı olsun.” dedim.

Çağlayan Mahallesi Muhtarı Mustafa Cebeci de mahalleli gençlere yapılan hizmetlerden dolayı Önder Dündar’a teşekkür etti.

Osmangazi Belediyesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu