Ekonomi

Borsa İstanbul’da bugün iki hisse senedi fiyat düzeltmesi yapılacak.

Papilon Savunma-Güvenlik Sistemleri Bilişim Mühendislik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ( PAPİL) ve Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş. ( KMPURHisse fiyatlarında yapılacak düzeltmeye ilişkin şu açıklamalar yapıldı:

Papilon Savunma-Güvenlik (PAPIL) Faaliyeti Nedir?

PAPIL, Türkiye merkezli bir teknoloji şirketidir. Şirketin faaliyet konusu biyometrik tanımlama sistemleri ve ilgili hizmetlerdir. Biyometrik tanımlama sistemleri parmak izi, yüz, iris, damar, ses gibi fiziksel ya da davranışsal özellikleri kullanarak kişilerin kimliğini doğrulamak için kullanılan sistemlerdir.

PAPIL bu sistemleri geliştiren, üreten ve satan bir firmadır. Firmanın çalışmaları arasında parmak izi tarayıcılar, yüz tanıma cihazları, iris tanıma cihazları, damar tanıma cihazları, ses tanıma cihazları ve bunların entegre edildiği çözümler yer almaktadır. Şirketin müşterileri arasında devlet kurumları, güvenlik güçleri, bankalar, hastaneler ve özel bölüm bulunmaktadır.

Kimteks Poliüretan Sanayi (KMPUR) Faaliyeti Nedir?

KMPUR 1983 yılında kurulmuş poliüretan sistemleri üreten bir firmadır. Poliüretan sistemler, suni deri, ayakkabı tabanı, kauçuk, yapıştırıcı, boya, otomotiv, mobilya, ısıtma ve soğutma, yalıtım-inşaat ve savunma sanayi gibi farklı branşlara hammadde sağlamaktadır.

KMPUR, Türkiye’nin ilk %100 yerli poliüretan sistem üreticisi olup, teknoloji ve Ar-Ge yatırımları ile müşterilerine özel çözümler sunmaktadır. KMPUR, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer almakta ve 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Bu yazı ilk olarak Halkaarz.net sitesinde yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu