Haber

Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, Zonguldak’taki madeni ziyaret etti

Zonguldak’a gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, ziyaretler çerçevesinde TTK Kozlu İşletme Müdürlüğü’ne bağlı madene inerek personelle bir araya geldi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ahmet Aydın, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Muammer Avcı ve Ahmet Çolakoğlu, TTK Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Kiraz, İşçi Sendikası Lideri Şenol Yücel, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, TTK Kozlu Kurum Müdürlüğü’ne bağlı madene indi. Burada madencilerle yakından bir araya gelen Aydın, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yerin eksi 425 kotunda kurulan sofrada işçilerle yemek yiyen Bakan Yardımcısı Aydın, TTK’ya 2 bin personel alımı için gerekli çalışmaların en kısa zamanda yapılacağını hatırlattı. Ziyaretin anısına Aydın’a madenci heykeli hediye edildi.

Ziyaretle ilgili konuşan AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcımız Ahmet Aydın ile Kozlu Kurum Madeni -425 metre kod 5. Ayak tahtasında bir araya geldik. Madencilerimizin çalışma şartlarını yakından görme fırsatı bulduk. Bakanımız ve heyetimiz madencilerimizin çalışma şartlarını yakından görme fırsatı buldu. – ZONGULDAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu