Haber

Bakan Soylu’dan değerli açıklamalar

Bakan Soylu’nun açıklamalarından satırbaşları:

Toplamda 10 ilde 70 bini aşkın polisimiz, 60 bini aşkın jandarmamız ve bine yakın sahil güvenlik personelimiz var. Burada hem güvenliği sağlayan hem de köyleri ulaşılmaz hale getiren bir mücadele ortaya çıkıyor. Engel olmayı kendilerine bir karakter gibi tarif etmeye çalışanları ne yazık ki görüyoruz. 230 kişi gözaltına alındı, 20’den fazla tutuklama var. Tüm Türkiye seferberlik halindeyken bir yandan da bireysel olaylar söz konusu oluyor. Burada bir ayakkabı mağazasının camı kırık duruyordu, oradan kimse ayakkabı almıyordu. Hala Suriyeliler hakkında yanlış bir söylenti çıkarırsam, hizmetlerle ilgili dezenformasyon yaratırsak diye düşünüyorlar. Bir siyasi partinin genel başkanı, “Benim ne dediğimi Hatay halkı iyi anlıyor” diyor. Ne anlayacaklar aziz milletim onlardan bahsettiğim için beni bağışlasın. Hatay’da yabancıya konut satışının yarattığı sıkıntıları hepimiz biliyoruz. Ucuz insanlar var maalesef siyasetçi olmuşlar. Kara kalpli ve kara beyinli insanlar var. Biz bu insanları insanlığın en büyük imtihanında tanıyoruz. Hatay’da emlak satışı ile depremin ne alakası var?

Bir başka değerlendirme de ölü sayısı fazlaydı, bunu saklıyorduk. Ayıptır, günahtır, ayıptır! Savcılar, adli tıp uzmanları, doktorlar atadı. Tek tek takip ediyoruz. Bu akıllara durgunluk veriyor. İşimize bakmamıza izin vermezseniz, olağanüstü hal ve yasalara uyarız. Bu yalancılara ve bu acıya sebep olanlara karşı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu