Haber

AK Parti’yle tenis sayesinde tanıştılar

AK Parti’yle tenis sayesinde tanıştılar

BALIKESİR – AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatı’nın geliştirdiği proje kapsamında Balıkesir’in Bandırma ilçesine bağlı Çalışkanlar Mahallesi’nde ilkokulda eğitim gören öğrenciler ilk kez tenisle tanıştı.

Bandırma miniklerinin farkı var spor İnsanları farklı branşlarla tanıştırmayı amaçlayan proje, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle hayata geçirildi. Öğrencilere ilk etapta profesyonel tenis eğitmenleri eşliğinde tenis eğitimi verileceği ve bu eğitimlerin makul sürelerle devam edeceği kaydedildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, “Bugün Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz’ın önderliğinde minik kardeşlerimize tenis öğretiyoruz ki hiçbir çocuğumuz okula gitmesin. Kırsal mahallelerimiz sporun her türlü dalından yoksundur.Çocuklarımızın tenisi sadece ekranlarda değil burada da görmesini ve tanımasını istiyoruz.Zararlı alışkanlıklardan uzak durmalarını ve spora daha fazla yaklaşmalarını sağlamayı hedefliyoruz.Bu vesileyle ben Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’a teşekkür ediyorum. Bölgeye ve sporculara büyük destek verdi. Üniversitemizin Spor kampüsünde amatör sporlara yönelik salonlar, yüzme havuzları ve fitness salonları açtı. Kendisine teşekkür ediyorum. “Yapmak istiyorum.” o” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu