Ekonomi

18. Denizli Tarım Fuarı Açıldı

Tarım ve hayvancılık alanını ön plana çıkaran 18. Ege Tarım, Seracılık ve Hayvancılık Fuarı, Denizli’nin önde gelen yönetici ve iş insanlarının katılımıyla düzenlenen açılış töreniyle kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu, Denizli İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Saffet Üge, Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim. Kasapoğlu, Denizli Ziraat Odası Başkanı Hamdi Gemici ve İlçe Belediye Başkanları ile birlik ve oda başkanları katıldı.

TÜKETTİĞİMİZDEN DAHA FAZLASINI ÜRETMEK ZORUNDAYIZ

Açılışta konuşan Orion Fairs Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Tan; “Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde tarıma daha çok sahip çıkmalıyız. Ülkemizde yaşadığımız afet nedeniyle tarımda üretimde yüzde 10 kayıp yaşandı. Bunu daha çok çalışarak telafi etmemiz gerekiyor” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Yaşadığımız zor günlerde tükettiğimizden çok daha fazlasını üretmemiz gerekiyor. Üretimi destekleyen fuarların her zaman yanındayız” diyerek Denizli Tarım Fuarı’nı esas aldığından bahsetti.

SON TEKNOLOJİLER BU FUARDA

Orion Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen fuarda; traktörler, biçerdöverler, tarımsal mekanizasyon ve teknolojileri, sulama sistem ve ekipmanları, sera teknolojileri, tohum, fide, fidan, zirai ilaç, gübre, ekolojik tarım, agro-bilişim, hayvancılık, yem ve paketleme şirketleri ve daha birçok şube kuruluşudur. 100’ün üzerinde firmanın stantlarıyla temsil edilen fuarın 100 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.

Girişlerin ücretsiz olduğu Denizli Ege Tarım Fuarı 01 Mart – 05 Mart tarihleri ​​arasında 10:00 – 18:00 saatleri arasında tüm şubenin ziyaretine açık olacaktır.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu