Haber

Yunusemre Belediyespor Genç Judocular 100. Yıl Judo Turnuvasında 12 Madalya Kazandı

Yunusemre Belediyespor’un minik judocuları, Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen 100. Yıl Judo Turnuvasında 12 madalya kazandı.

Yunusemre Belediyespor’un judocu, Manisa Gençleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Judo İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı 100. Yıl Gençler Judo Turnuvasında başarılı bir performans sergiledi. Atatürk Spor Salonu’nda yoğun katılımla düzenlenen turnuvada 3 altın, 3 gümüş ve 6 bronz olmak üzere toplam 12 madalya kazanan judocu, geleceğe dair olumlu sinyaller verdi. Müsabakalar sonunda küçük kızlarda 28 kiloda Rabia Tekin, 44 kiloda Zeynep Cemre Aka birinci olurken, 32 kiloda Ecrin Nisa Baş, 52 kiloda Samiye Beyza Erciyes ikinci, 32 kiloda Nisa Kamal ve Melis Kurt ikinci oldu. 36 kiloyla üçüncü oldu. Küçük erkeklerde ise 42 kiloda Doruk Eymen Demircan birinci, 34 kiloda Yağız Duman ikinci, 34 kiloda Şakir Tuna Koçtürk, 34 kiloda Oğuzhan Uygun, 38 kiloda Ahmet Arda Ülgey ve Selahattin Kocabaş üçüncü oldu. 55 kiloda. -MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu