Haber

Yenişehir Belediyesi depremzedeler için hamam hizmeti vermeye başladı.

Mersin Yenişehir Belediyesi, yıkıcı depremlerin ardından Mersin’e gelen afetzedeler için de hamam hizmeti verdi. Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, “Bölgeden şehrimize gelen tüm vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek konusunda üzerimize büyük bir sorumluluk düşüyor. Yaptığımız yardımlarla sadece Mersin’de 14 bine yakın depremzedeye ulaştık. Ayrıca bölgeye 22 araçlık yardım malzemesi gönderdik. Ayrıca Samandağ’da 20 personel ve 3 araçla temizlik çalışmalarımız devam ediyor.” söz konusu.

Mersin Yenişehir Belediyesi, depremin yaralarını sarmak ve afetzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor. Deprem belgesi alan vatandaşlar için başlatılan hamam hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar 0324 606 07 65 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yaptırabilir.

Afet bölgelerinden Mersin’e gelen vatandaşlar için başlatılan hamam hizmeti, bayanlar için 08.00 – 17.00, erkekler için 17.00 – 00.00 saatleri arasında kullanılabilmektedir. Depremzede belgesi almak ve hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşlar 0324 606 07 65 numaralı telefonu arayarak ön bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilir. Yenişehir Belediyesi, Bahçelievler Mahallesi 2. Çevreyolu üzerinde, Roof Restaurant yanında yer alan Timur Hamamı Salonu’nda yapacağı hamam hizmetiyle depremzedelere destek olmaya devam ediyor.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu