Teknoloji

Yeni iOS 17 sızıntısı, Apple’ın güncellenmiş uygulamalarının nasıl görüneceğini gösteriyor

iOS 17’nin iPhone’lara bazı büyük değişiklikler getireceği bir sır değil. Ve Apple’ın mobil uygulamalarından yeni sızan örnekler sayesinde, bu değişikliklerden bazılarının ekranda nasıl görüneceğine dair bir fikir edinebiliriz..

MacRumors aracılığıyla bildirildiği üzere, yeni görüntüler Twitter sızıntı kaynağı @analyst941’den geliyor ve görünüşe göre yaklaşan iOS 17 güncellemesiyle ilgili içeriden bilgilere dayanıyor. Sızıntılarda, yeni bir görünümle Wallet uygulaması, Wellness uygulaması ve duvar kağıdı seçici görünür durumda.

Cüzdan uygulamasıyla, alt kısımda kullanıcıların Kartlar, Nakit, Anahtarlar, Kimlikler ve Siparişler arasında geçiş yapmasına olanak tanıyan yeni bir gezinme çubuğu var. Aşağı kaydırdığınızda, üstte yeni gezinme seçenekleri ve bir arama kutusu varmış gibi görünüyor.

Sağlık uygulamasında, Sık Kullanılanlar bölümü, hayati istatistikleri görsel olarak çekici bir biçimde bir bakışta görüntüleyen daha ızgara tabanlı bir arayüze sahip olacak şekilde ayarlanmış görünüyor. Ancak uygulamanın diğer bölümlerindeki değişiklikleri göremiyoruz.

Duvar kağıdı seçiminde yine 9 duvar kağıdının aynı anda görüntülendiği ızgara tabanlı yeni bir tasarım karşımıza çıkıyor. Yukarı kaydırılarak kullanılabilen paylaşım ve çoğaltma seçenekleri ile duvar kağıtlarının daha kolay bir şekilde düzenlenip silinebileceği görülüyor.

Bu sızıntı ile iOS 17 ile birlikte gelecek yenilikler hakkında fikir sahibi olsak da bunların resmi olmayan örnekler olduğunu hatırlatmakta fayda olabilir. Bu nedenle, Apple’ın planlarının olduğu gibi kaldığından veya kalacağından emin olamayız. Ama en azından 5 Haziran’daki WWDC 2023 etkinliğinde kesin bilgilere ulaşacağımızı biliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu