Yaşam

Yengeç Burçlarının Zodyağın En İnce Düşünceli Burcu Olduğunun 14 Kanıtı

Yengeç burçları zodyağın en alıngan burcu değildir, tersine kalpleri o kadar paktır ki yeterli niyetleri başlarına bela olur. Gelin birlikte, neden hayatınıza bir Yengeç burcu almalısınız bakalım!

1. İşlerinde ustadırlar.

Yaptıkları işi asla baştan savma yapmayan Yengeç burçları konutlarına ve eşlerine olduğu kadar işlerine de sadık olurlar. Onlar için bir sorumluluk almak ve inisiyatif göstermek hiç de güç değildir. Doğuştan önder bireylerdir.

2. Keyif yapmayı düzgün bilirler.

Yengeç burcu insanı tam bir keyif insanıdır. Gel bir çay-kahve içelim, dediğinizde bahanesiz koşa koşa gelecek tek arkadaşınız Yengeç burçları olabilir. Bu yüzden bir baş molası vermek, dertleşmek ya da kaygılarınızı unutmak istiyorsanız Yengeç burçları bulunmaz dostlardır.

3. Doğuştan anaç şahıslardır.

Yengeç burçlarının en bilindik özelliklerinden bir tanesi de anaç olmalıdır. Hem erkeği hem de bayanı sevgilisine çok bağlı olabilir. Bir yuva kurduklarında sorumluluk alan ve konutu geçindiren kişi olabilirler. Sevgilisine anne ya da babası üzere davranabilir.

4. Hoş yemek yaparlar.

Yengeç burçlarının konut insanı olduğunu hepimiz yeterli biliyoruz. E hasebiyle yemek, konut işleri falan deyince Yengeç burçlarının eline su dökebilecek burç yoktur. Yengeç burçları yemek yapmayı ve meskende vakit geçirmeyi çok severler. Eşine ya da dostuna akşam yemeği daveti vermek, gün yapmak ya da date’i evde planlamak tam onlara göredir.

5. Sezgileri çok kuvvetlidir.

Yengeç burçları her şeye rağmen unutulmamalıdır ki bir su grubu burcudur. Sezgileri kuvvetli ve hissiyatı güçlü olan bu kişiler kalplerinin sesini dinlerler. Sonuç olarak da hiç yanılmazlar. Bir iş yapacaksanız ya da bir ilişkiye başlayacaksanız bir Yengeç’e danışın, deriz.

6. Liderlik edebilirler.

Yengeç burçlarının bu kadar duygusal ve ponçik göründüklerine bakmayın. Onlar çok güçlü kişiliklerdir. Hem duygusal manada hem de iş hayatında çok başarılı olabilirler. Zira onlar başkan bir burçtur aslında. Su burçları ortasındaki öncü burçtur. Öteki yandan yöneticilik yapabilecek ve sorumluluk alabilecek kadar akıllı davranabilirler.

7. Sevdikleri için kolaylıkla fedakarlık yapabilirler.

Yengeç burçlarının şayet isterlerse otoritesine diyecek yoktur fakat sevdiği beşerler kelam konusu olduğunda çok hassaslaşabilirler. Hayır, demekte zorlanırlar lakin bunu kalpten yaptıkları için hiç de pişman olmazlar. Herkese bir yardımları dokunmuştur.

8. Sevinçlidirler.

Yengeç burçları çok ağlar lakin çok da güler. Sevincinden asla ödün vermez. Daima gülümseyecek bir şey bulur. Hayatı karamsarlıkla geçirmekten korkarlar. Bu nedenle kolaylıkla hüznü bir kenara bırakıp umutla bakabilirler.

9. Sadık şahıslar olurlar.

Eşine ve dostuna çok sadık olan bu burcun insanına sır verirseniz meblağ, kaygınızı dinler ve hiç gocunmaz. Yardıma gereksiniminiz olduğu an çıkar gelir. Sadakat konusunda hassastırlar. Kolay kolay aldatmaz ve ihanet etmezler.

10. Huzur verirler.

Yengeç burçlarının sakin ve sessiz mizacı karşısındakine huzur verir. Bulundukları ortamda kaos olması çok zordur. Herkese sevgi ile yaklaşmaya çalışırlar.

11. Mahirdirler.

Yengeç burcunun konuta düşkünlüğü el hünerini de etkilemiştir. Ellerinden ne olsa gelen burçlardan bir adedidir. Pratik tarafını mutfak ve konut işlerinde kullanabilir.

12. Duygusaldırlar.

Duygusuz şahıslar değildirler. Hislerini çok çabuk belirli ederler. Istıraplarını ve sevinçlerini uçlarda yaşarlar.

13. Kalpleri çok paktır.

Hassas oldukları kadar pak ve saf bir kalpleri de vardır. Daima güzel niyetli düşünürler, kötüyü akıllarına getirmezler. Hal bu türlü olunca çok kazık yerler lakin bu onları yollarından etmez.

14. Hassas kalpli ve hassas beşerler olurlar.

Hayvanlara ve yardıma muhtaç şahıslara karşı hassastırlar. Kesinlikle bir yardım kuruluşunda misyon alırlar. Etraflarına olabildiğince yararlı olmaya çalışırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu