Haber

Şehitkamil Belediyesi Futbol Turnuvasında Kupalar Sahiplerini Buldu

Merhum Şehitkamil Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Hayri Özkeçeci adına düzenlenen Futbol Turnuvasında kupalar sahiplerini buldu. 22 farklı takımdan 462 sporcunun mücadele ettiği organizasyonda, heyecanlı geçen 48 karşılaşmanın ardından şampiyon belli oldu.

Şehitkamil Belediyesi ve Gaziantep Amatör SporKulüpler Federasyonu (ASKF) iş birliği ile U13 yaş grubunda yer alan 22 farklı kulüpten 462 genç yeteneğin katılımıyla düzenlenen heyecan dolu etkinlikte, dereceleri ne olursa olsun tüm sporcular ödüllendirildi.

Gaziantep Milletvekili Melih Meriç, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürü V. Levent Demir, Gaziantep ASKF Başkanı Abdülkadir Gözegir, Türkiye Futbol Antrenörleri. Dernek Gaziantep Şube Başkanı İsmet Savcılıoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Gaziantep İl Temsilcisi Vahdettin Balsu ve merhum Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hayri Özkeçeci’nin yakınları ile çok sayıda kulüp yöneticisi katıldı.

“Adını yaşatmaktan onur duyuyoruz”

Yıldızların yeşil sahadaki memnuniyetini paylaşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, törende yaptığı konuşmada merhum Mehmet Hayri Özkeçeci’nin adını yaşatmaktan onur duyduklarını belirtti. Fadıloğlu, şu sözleri kaydetti:

“Hayri Bey çok yakın bir meslektaşımız, çok değerli bir abimiz, çok müstesna bir yol arkadaşıydı. Adını verdiğimiz bu tesiste çok değer verdiği sporcular ve sporcularla birlikte onu anıyor, onur duyuyoruz. adını bu şekilde yaşatmak için Gaziantep ASKF ile işbirliği Türkiye’de düzenlediğimiz turnuvada 22 farklı takımdan 462 sporcuyu ağırladık.Yeşil sahanın centilmence yarışan, hünerlerini sergileyen genç yeteneklerini canı gönülden kutluyoruz. ve sosyal ilişkilerini güçlendiriyor, spor mesleklerinde başarılar diliyor, bu keyifli organizasyonda ilk düdükten son düdüğe kadar büyük emek harcayan paydaş kurumlarımızın değerli temsilcilerine ve çalışma arkadaşlarıma bir kez daha sesleniyorum. Tekrar.”

Her yönüyle örnek bir insandı.

Kurumun ödül töreninde bir konuşma yapan Gaziantep ASKF Başkanı Abdülkadir Gözegir, merhum Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hayri Özkeçeci’nin her yönüyle örnek bir insan olduğunu söyledi. Başkan Gözegir şunları söyledi:

“Hayri Bey her yönüyle örnek bir insandı. Sporu çok seven ve destekleyen çok değerli bir bedeldi. Kendisini bu vesileyle rahmetle anıyoruz. Şehitkamil Belediyemiz futbol başta olmak üzere spor konusundaki temellerini bir kez daha sürdürdü. Çocuklarımız ve gençlerin en iyi kurallar içinde rekabet etmeleri, öğrenmeleri ve yetişmeleri teşvik edilmektedir.Yıl boyunca amatör spor faaliyetlerine tesislerin kapılarını açan Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu ve değerli ekibine teşekkür eder, tüm camiamızı tebrik ederim. organizasyona katılan ve dereceye giren kulüplerimiz.” – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu