Haber

PlayStation Plus Nisan 2023 oyunları açıklandı! Toplam değer 1058 TL

Her ay PlayStation Plus abonelerine PS4 ve PS5’te ücretsiz oyun veren Sony, Nisan 2023’te kullanıcılarına üç PlayStation oyununu 1058 TL’ye hediye edecek.

PLAYSTATION PLUS NİSAN 2023 OYUNLARI

Aksiyon strateji oyunu Meet Your Maker, kıyamet sonrası bir çağda geçen bir FPS inşa etme ve yağma oyunudur. İkonik PlayStation kahramanı Sackboy ile 3D çok oyunculu platform macerasına katılın ve Tails of Iron’da bir ihanet diyarında muhteşem patron savaşlarıyla maceralara atılın. Üç oyun da 4 Nisan Salı günü PlayStation Plus Essential, Extre ve Premium üyelerine sunulacak.

  • Demir Kuyrukları – 239,00 TL
  • Yapıcınızla Tanışın – 280,00 TL
  • Sackboy: Büyük Bir Macera – 539,00 TL

PlayStation Plus üyelerinin Battlefield 2042, Minecraft Dungeons ve Code Vein’i oyun kitaplıklarına eklemek için 3 Nisan Pazartesi gününe kadar süreleri var.

DEMİR HİKAYELERİ | PS4 ve PS5

Krallığın her yerinde kurbağa zombilerinden devasa tırtıllara ve daha fazlasına kadar her türden tehlike var. Bunlarla yapacağınız karşı konulamaz rakibin saldırı tarzını öğrenmeli ve karşılık vermelisiniz! Neyse ki, savunma saldırıları ve ölümcül darbeler dahil olmak üzere çeşitli yetenekleriniz var.

YAPICINIZLA TANIŞIN | PS4 ve PS5

Meet Your Maker, her seviyenin oyuncular tarafından tasarlandığı, kıyamet sonrası bir çağda geçen birinci şahıs bir inşa ve baskın oyunudur. Roller arasında geçiş yaparak, tuzaklar ve muhafızlarla dolu labirent benzeri dolambaçlı karakollar inşa edebilir, ardından diğer oyuncular tarafından oluşturulan karakollara baskın düzenleyebilirsiniz.

SACKBOY: BÜYÜK BİR MACERA | PS4 ve PS5

Sackboy’u arkadaşlarınızla destansı bir 3B platform macerasına çıkarın. İkonik PlayStation kahramanı Sackboy, devasa, eğlenceli ve çılgın bir 3D çok oyunculu platform macerasında ve yepyeni bir keskin çuvalda nefes kesen aksiyona geri dönüyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu