Haber

Önder Tahmazoğlu, Şahkut grubunu tebrik etti

6 Şubat’ta yaşanan ‘yüzyılın felaketinde’ Nurdağı ve Hatay’da aktif rol alan Şahinbey Belediyesi’ne bağlı ŞAHKUT grubu, 10’u sağ 71 vatandaşın enkazdan çıkarılmasına temel oluşturdu. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ŞAHKUT ekibiyle bir araya gelerek özverili çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik etti.

ŞAHKUT EKİBİMİZ DEĞERLİ GÖREV ALIYOR

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi’ne bağlı ŞAHKUT gruplarının deprem felaketinde özverili bir şekilde çalıştıklarına değinerek, “Şahinbey Belediyesi olarak Gaziantep, Nurdağı ve Hatay’da arama kurtarma çalışmalarına ŞAHKUT ekibimiz katıldı. 10’u hayatta olmak üzere 71 vatandaşımızın sınır dışı edilmesine vesile oldular. İslahiye, Nurdağı, Hatay ve Kahramanmaraş’ta yapılan çalışmalara gruplarımız iş makineleri ve temizlik araçlarıyla destek verdi. ŞAHKUT ekibimiz sadece bu depremde değil, 2021 yılında Kastamonu’da meydana gelen sel felaketinde de Kastamonu kardeşlerimizin yanında görev aldı. 2014 yılında çalışma arkadaşlarımızla birlikte kurduğumuz ŞAHKUT ekimiz. Bu güçlü süreçte özveriyle çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu