Klasik

Nxu, Lynx Motors’un klasik otomobilleri için elektrikli araç şarj cihazları tedarik edecek

MESA, Arizona – Nxu, Inc., elektrikli araç (EV) şarjı ve güç depolama çözümlerinde uzmanlaşmış bir teknoloji şirketi. (NASDAQ: NXU), Lynx Motors ile bir mutabakat zaptı (MOU) imzaladığını duyurdu. Anlaşma kapsamında Lynx Motors, klasik elektrikli araçlarının müşterileri için üç yıllık sınırsız Nxu KONUT şarjı satın alacak.

Şirketlerin 2023 yılında başlattığı iş birliğine dayanan bu stratejik ortaklık, Lynx klasik otomobil sahiplerine NxuOne™ şarj ağına erişim sağlamayı amaçlıyor. Nxu Kurucusu, Yönetim Kurulu Lideri ve CEO’su Mark Hanchett, bu ortaklığın elektrikli araç şarj çözümlerinin dağıtımını hızlandıracağına ve tüketicilerin erişilebilir şarj seçeneklerine yönelik ihtiyaçlarını karşılayacağına inandığını söyledi.

Klasik araçları orijinal karakterlerini koruyarak modernize edip elektrikli hale getirmesiyle tanınan Lynx Motors, müşterilerinin bu araçları sınırsız şarj kolaylığıyla kullanmasını sağlayacak. Bu teklif, Nxu’nun bol ve erişilebilir güç yoluyla elektrikli mobiliteyi mümkün kılma vizyonunun bir parçasıdır.

Nxu, Inc. Tamamı aboneliğe dayalı modeller aracılığıyla sunulan, şebeke düzeyinde güç depolama çözümleri, şarj altyapısı ve kablosuz bulut yönetimi ile enerji dalını geliştiriyor. Lynx Motors, geleneği yenilikle birleştirerek ve OEM düzeyinde kalite standartlarını koruyarak eskimeyen klasikleri yeniden canlandırmaya kendini adamıştır.

Nxu ve Lynx Motors arasında imzalanan kesin anlaşmalar, klasik otomobil tutkunlarına sorunsuz elektrikli araç şarj çözümleri sunma konusunda önemli bir adım olacak. Bu işbirliği, elektrikli mobilite deneyimini iyileştirme ve daha elektrikli bir geleceğe geçişi destekleme yönündeki ortak vizyona dayanıyor.

Bu raporda kullanılan bilgiler basın bültenine dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu