Haber

MHP İl Başkanı Muhammet Tekin esnafı ziyaret etti

MHP Bursa İl Lideri Muhammet Tekin, Yıldırım İlçe Başkanı Kadir Taşçı ve İl Başkan Yardımcıları Yıldırım’daki esnafı ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Muhammet Tekin, gösterilen nezaketten dolayı herkese teşekkür ederek, “Güzel Bursa’mızın, güzel yürekli hemşehrilerimizin yanında her zaman hizmetindeyiz. İnşallah ne dokunulmayan el, ne dokunulmayan kapı, ne de gönül bırakacağız. el değmemiş. Biz her zaman biriz, birlikteyiz.” Tekin, Yıldırım İlçe Başkanı Kadir Taşçı ve İl Başkan Yardımcıları Yıldırım’daki esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Özellikle Cumhur İttifakı’nın iki lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, İsrail’in Filistin halkına yönelik katliamına karşı sergilediği net ve kararlı duruş, MHP İl Başkanı Muhammet Tekin’in toplantısının ana gündemini oluşturdu. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldik. Vatandaşlar, MHP İl Lideri Muhammet Tekin’e Türkiye’nin güçlü duruşundan duydukları memnuniyeti sık sık dile getirdi. -BURSA

incesu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu