Haber

Manisa’da MASKİ’den yağmur vardiyası

MANİSA(İGFA)-Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün sağanak yağış ve fırtına uyarısının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü Afet Uyum Merkezi, ilde herhangi bir olumsuz durumun yaşanmaması için dün akşam saatlerinden bu yana tüm ekipleriyle sahada çalışmalarını sürdürüyor.

MASKİ Kanalizasyon Dairesi tarafından düzenli olarak temizlenen yağmur suyu ızgaralarına gelen malzemeler ve kanalizasyon hatları özverili çalışmalarla temizleniyor. Derelerde kısmen biriken sular deşarj edilmektedir.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Yol Yapım, Bakım Onarım Daire Başkanlığı ile Kent Estetiği Daire Başkanlığı çeşitli noktalarda meydana gelen olaylara anında müdahale ediyor. Şiddetli yağış sırasında yoğun çalışma yürüten Büyükşehir ve MASKİ ekipleri, 17 ilçede yağmur suyu ızgaraları, kanalizasyon sınırları, dereler ve çeşitli noktalarda temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

menderes-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu