Haber

Kılıçdaroğlu’ndan lansman iptal kararı: Deprem olmadan olmaz

CHP Küme Başkan Yardımcısı Özgür Özel, Halk TV’de yayınlanan “Sözüm Var” programında Millet İttifakı’nın CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ortak cumhurbaşkanı adayı olarak göstermesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu’nun düzenleyeceği mitinglerle ilgili bilgi veren Özel, Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Lideri Mansur Yavaş ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ekrem İmamoğlu’nun hem tek başına hem de Kılıçdaroğlu ile miting düzenleyeceğini duyurdu.

‘BU PAZAR PAZAR PLANLANDI’

Özgür Özel, cumhurbaşkanlığı adaylığı lansmanına ilişkin sorulan soruya şu yanıtı verdi:

“Fırlatma bu Pazar günü planlanmıştı. Kemal Bey, ‘Deprem kırkı vurmadan olmaz’ dedi. İptal etti.Kırktan sonra Pazar mı yapılır yoksa kampanya fiilen mi başlar başkan ve yöneticilerin inisiyatifindedir ama başkan ‘Kırktan önce bir kampanya çıksın içim rahat etmesin’ dedi. … Deprem bölgesinde bile kırk yaşında mevlidlerin öğretildiği, acı ve matemlerin tamamlanıp ardından seferin başladığı bir şeydir.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu