Haber

Katar’ın Ekvadorlu Futbolculara 7,4 Milyon Dolar Rüşvet Teklif Ettiği İddiası Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Katar, 8 Ekvadorlu oyuncuya açılış maçını kaybetmesi için 7,4 milyon dolar rüşvet teklif edildiği argüman edildi. Savın sahibi sahibi Amjad Taha, beş Katarlı yetkilinin ve Ekvador’un içinden bir kişinin bu iddiayı doğruladığını söyledi. Sosyal medyada yaptığı paylaşım kısa süre içerisinde gündemi sarstı.

Dünya Kupası’ndaki açılış mücadelesi 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 19.00’da konut sahibi Katar ile Ekvador ortasında oynanacak.

Prestijli turnuvanın birinci maçını kendi seyircisi önünde oynayacak Katar ile ilgili ise çok önemli bir sav ortaya atıldı.

Stratejik siyasi işler uzmanI, muharrir Amjad Taha, Twitter hesabından yaptığı paylaşım kısa müddette tüm dikkatleri çekti.

“Katar, 8 Ekvadorlu oyuncuya açılış maçını kaybetmesi için 7,4 milyon dolar rüşvet teklif etti. 5 Katarlı ve Ekvador’da içeriden birtakım bireyler bunu doğruladı. Bunun yanlış olduğunu umuyoruz. Umarım bu paylaşım sonuca tesir eder. Dünya FIFA yolsuzluğuna karşı çıkmalı dedi.

Rüşvet savı toplumsal medyayı da harekete geçirdi?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu