Haber

İYİ Parti’den istifa eden 250 kişi CHP’ye transfer oldu

İYİ Parti’de istifalar devam ediyor. Uşak’ta UYGUN Partisi’nin 250 üyesi partilerinden istifa ederek CHP’ye üye oldu. UYGUN Partisi’nden istifa edenler için sembolik olarak İYİ Parti Belediye Meclis Adayı Dr. CHP’li Mehmet Akif Şanlı, İYİ Parti Uşak Milletvekili Adayı Tolga Pirinçci, İYİ Parti Uşak Kurucu İl Başkanı Evren Duygu’ya rozetleri takıldı.

Birgün’ün haberine göre CHP Uşak İl Lideri Sevinç Yazgan, herkesin ortak hedefinin daha yaşanabilir bir Uşak yaratmak olduğunu belirterek, “Uşak, Cumhuriyetin kazanıldığı topraktır. Şehrimizin her açıdan gelişmeye ve tanıtıma ihtiyacı var. Uşak’ın kötü tarihini belediye başkan adayımız Özkan Yalım ve sizlerle birlikte değiştireceğiz. “Uşak’ta sosyal belediyeciliği sağlayacağız” dedi.

CHP Uşak Belediye Başkanı Adayı Özkan Yalım, “31 Mart’taki bu önemli sınavı başarıyla geçeceğimizden hiç şüphem yok. Katılımınız için teşekkür ederim” dedi.

Milletvekili olduğu dönemde Uşak’ın sorunlarını meclise taşıyan Özkan Yalım’a teşekkür eden CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba, şunları söyledi: “Uşak’ta şeffaf belediye yönetimini gerçekleştireceğiz. Yapılan yolsuzlukların hesabını soracağız. Onlardan çaldıkları her şeyi geri alıp Uşak halkına iade edeceğiz. Buldukları yerden çalıyorlar. “Beş kişilik çetelere değil, herkese hizmet götüreceğiz.”

akhisar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu