Haber

İDDEF, yardım çalışmalarını bu ramazan ayında da sürdürdü.

İnsanlığa Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF), “İyilikler Seninle” sloganıyla yürüttüğü 2023 Ramazan etkinlikleri kapsamında hayırseverlerin bağışladığı yardımları 55 ülkede ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

İDDEF’ten yapılan açıklamaya göre, Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerden etkilenen aileler başta olmak üzere Afrika, Asya, Orta Doğu ve Balkanlar’daki 55 ülkede ihtiyaç sahiplerine ve ücretsiz eğitim alan öğrencilere yardımlar ulaştırıldı. medreseler.

Ramazan etkinlikleri kapsamında tüm dünyada ve sallantılı bölgede 100 bin gıda ve hijyen kiti dağıtan İDDEF, ayrıca iftar ve sahur vererek 850 bin 320 kişiye sıcak yemek ikramında bulundu.

Sıcak yemek, giyecek, gıda paketi, hijyen paketi, çadır ve konteyner barınma gibi destekleriyle ilk günden bu yana afetzede ailelerinin yanında olan İDDEF, özellikle yaptığı yardımlarla insanlara acıyı bir nebze olsun unutturmayı amaçlıyor. zekat, fıtra ve bayramlık elbise hediyeleri.

Depremlerde ailelerini ve evlerini kaybeden, kıyafetlerini ve oyuncaklarını enkaz altında bırakan çocuklar için seferber olan İDDEF grupları, çocukları bayramlık kıyafet, ayakkabı ve ikramlarla sevindirdi.

sebinkarahisar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu