Yaşam

Hazar Ergüçlü, İnci Taneleri’nin Dilberi oldu: Bölüm başına 850 bin lira alıyor

25 Ocak’ta başlayacak olan İnci Taneleri dizisinde pavyon dansçısı Dilber’i canlandıran başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü’nün bölüm başına 850 bin TL aldığı ortaya çıktı.

BKM Yapım’ın başrollerini Yılmaz Erdoğan, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan’ın paylaştığı İnci Taneleri dizisi 25 Ocak’ta ekrana gelecek.

10Haber’de Gazeteci Müge Dağistanlı,Dizide gece kulübü dansçısı Dilber’i canlandıran Hazar Ergüçlü’nün bölüm başına 850 bin TL kazandığını açıkladı.

DİLBER’İN KIYAFETLERİ SATILMIYOR

Ankara’daki köşk kültürüne de yer verilen dizinin ilk bölümünde Sincanlı Erkal’ın Dilber’e özel uyarladığı “Gemileri Yakarım” müziği çalındı. Dizide Dilber karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü’nün dansı gündem oldu. Binlerce kişi tarafından taklit edilen ve “Herkes yer içer, hesabı Dilber öder” sözüyle viral olan Dilber karakterinin giydiği kıyafet, satışa çıktıktan dakikalar sonra tükendi. Öte yandan dizideki pavilyon dansının viral hale gelmesinin ardından özel dans kursları açılmaya başlandı.

İNCİ SORUNU NEDİR?

Eşi ve iki çocuğuyla mutlu bir hayat süren Azem, öğrencileri tarafından sevilen bir edebiyat öğretmenidir ancak hayatı bir gecede tamamen değişir. Yıllarını dört duvar arasında geçiren Azem’in hapisten çıktığında tek amacı vardır. Çocuklarını bulabilmek ve onlarla yeniden masaya oturabilmek. Ancak Azem’in unuttuğu bir şey vardır. Zaman; Aynı sıkıntı Azem’in çocukları için de geçmiş, onlar artık zamanın baharından geçip farklı hayatlar kurmuşlardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu