Haber

Erdoğan, Adıyaman’da çocuklara para dağıttı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Maraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin büyük yıkıma yol açtığı kentlerden biri olan Adıyaman’da çocuklara para dağıttı.

Bugün MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli ile Adıyaman’a giden Erdoğan, “depremin ilk günlerinde istedikleri işi yapamadıklarını” belirterek “helal” istedi.

Kentteki AFAD merkezinin ardından Gölbaşı ilçesindeki konteyner sahasına geçen Erdoğan, burada da basın açıklaması yaptı.

Konuşmasında, “Dünyada bu kadar geniş bir alanda bu kadar büyük bir afete maruz kalan, bu kadar çok nüfusu etkilemiş ve bu kadar çabuk toparlayabilen başka hiçbir ülke yoktur ve yoktur. yaptığımız gibi. Türkiye depremiyle, seliyle, yangınıyla, terörüyle dönemimizde yaşadığı tüm felaketlerin izlerini kısa sürede silmeyi başardı.” Daha sonra kendisini dinlemeye gelenlerin yanına giden Erdoğan, bariyerin arkasındaki çocuklara para verdi. O anlar sosyal medyada gündem oldu. (HABER MERKEZİ)

haberyuregir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Ankara evden eve nakliyat
Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu