Haber

Elbistan Cumhuriyet Başsavcılığı, belediye binasının yıkıldığına ilişkin iddiaları yalanladı

Elbistan Cumhuriyet Başsavcılığı, ilçe belediye binasının yıkıldığı, binadaki belgelerin yok edildiği, delillerin karartıldığı tezlerinin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Başsavcılıktan yapılan yazılı açıklamada, Elbistan belediye binasının yıkıldığı, binadaki belgelerin yok edildiği, delillerin karartıldığı iddialarına ilişkin açıklama ihtiyacı olduğu belirtildi. bazı sosyal medya platformları ve haber siteleri.

Açıklamada, Cumhuriyet Başsavcılığının, yıkılan veya üzerinde geleneklere aykırı değişiklik yapılan binalarda sorumluluğu bulunan kişiler hakkında derhal soruşturma süreci başlattığı belirtildi:

“Soruşturma kapsamında söz konusu binada herhangi bir yıkım işlemi yapılmadan önce Cumhuriyet Başsavcılığımız tarafından tüm delillere el konmuştur. Delillerin karartıldığı iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır. Soruşturmalar devam etmektedir. titiz ve her yönüyle.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Ankara evden eve nakliyat
Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu