Haber

Cübbeli Ahmet’in yine gündemdeki açıklaması: “Tayyip Bey, Belediye Başkanlığındaki Mahmut Efendi tarafından kurtarıldı”

Halk arasında ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, farklı bir vaazla yeniden gündemde. Cübbeli bu kez de geçen yıl hayatını kaybeden tarikat lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı belediye başkanlığı makamında kurtardığını iddia etti. Söz konusu kurtarma biraz mucizevi.

Son zamanların en popüler hocalarından Cübbeli Ahmet ilginç bir açıklamayla bir kez daha gündem oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın belediye başkanlığı dönemine ilişkin konuşan Cübbeli, “Mahmut Efendi, Tayyip Bey’in belediye başkanlığını kurtardı. Belediye susuzluktan tükendi. Çünkü CHP’den geldi.”

Geçen yıl vefat eden İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun duasının ardından “Belediye susuzluktan kurtuldu” diyen Cübbeli, sözlerini şöyle sürdürdü:

‘Beykoz’a geliyorduk, cam gibi leke yok. Podyumda dua ediyordu. Öğleden sonra kesinlikle yağmur yağıyordu. Otomatiğe almış olan Mahmut Rabbim dua edecek, ben de yağmur yağdıracağım.’

İşte o anlar ⬇️

bozovahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu