Haber

ÇOMÜ Rektörü Erenoğlu’ndan YÖKAK Başkanı Kocabıçak’a ziyaret

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu, Yükseköğretim Kalite Komitesi (YÖKAK) Başkanı Prof. Dr. Ümit Kocabıçak’ı ziyaret etti.

Ziyarette Kocabıçak’a ÇOMÜ’nün yürüttüğü kalite güvence çalışmaları hakkında sunum yapıldı. Sunumda kurumsal akreditasyon ve program akreditasyonunun hedefleri vurgulandı.

Erenoğlu, Aralık ayında yapılması planlanan Trakya Bölgesel Kalite Çalıştayı ve ÇOMÜ Kalite Çalıştayına Prof. Dr. Ümit Kocabıçak’ı davet etti.

Ziyarette Rektör Erenoğlu, ÇOMÜ’nün kalite güvence çalışmalarına verdiği destekten dolayı Başkan Ümit Kocabıçak’a teşekkür ederek, “Üniversite olarak kalite güvence çalışmalarını en üst düzeyde yürütmek için tüm kaynaklarımızı seferber ediyoruz. Bu bağlamda YÖKAK ile iş birliğimiz devam ediyor” dedi. her geçen gün artıyor.” “Güçleniyor da. Üniversitemize verdiği desteklerden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Ümit Kocabıçak’a teşekkür ediyoruz.” sözlerini kullandı.

YÖKAK Başkanı Kocabıçak, ÇOMÜ’nün kalite güvence çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, kalite güvence alanında önemli çalışmalar yürüten bir üniversite. Bu çalışmaların üniversitenin gelişimine önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz. YÖKAK olarak üniversitenin kalite güvence çalışmalarına her zaman destek vereceğiz.” Devam edeceğiz.” değerlendirmesini yaptı.

Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Dinçay Köksal da hazır bulundu.

haberof.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu