Haber

Çiğli Belediyesi EMITT 2023’e Hazır

Çiğli Belediyesi, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) yerini almak için hazırlıklarını tamamladı.

Her yıl 40.000’e yakın bölüm profesyoneli ve turistin katıldığı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, 12-15 Nisan tarihleri ​​arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Çiğli Belediyesi 8. hol 8391 numaralı stantta yer alacak Kuş Cenneti, Gediz Deltası, Leukai Antik Kenti, Kaklıç Sanat Köyü ve Astronomi, Havacılık ve Uzay Kampüsü gibi turistik yerleri tanıtacak.

Başkan Gümrükçü: “Değerlerimizi tanıtacağız”

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı ile ilgili açıklamalarda bulunan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, “Turizm sektörünün dünyaya açılan kapısı olan, ülkemizde birçok yeni tatil ve turizm destinasyonunun oluşmasına ortam hazırlayan EMITT Fuarı ülke, şehirlerin ve hatta köylerin markalaşmasına, yerli ve yabancı turistlerle buluşmasına ev sahipliği yapmaktadır. İçinde olmayı değerli buluyoruz. Başta Gediz Deltası olmak üzere binlerce kuş ve hayvan türüne ev sahipliği yapan Kuş Cenneti, UNESCO Dünya Tabiat Mirasları listesine dahil olmak için büyük çaba sarf ettiğimiz Kaklıç Sanat Köyü, sanatsal üretim, tarım ve hayvancılık ortada, Leukai Antik Kenti ve Astronomi, Havacılık. ve Uzay Kampüsü’nü turizm ve seyahat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Değerli bir sanayi bölgesi olan ilçemizi bacasız sanayi turizmi anlamında geliştireceğiz. Turizm gelirlerini artırarak kent ekonomimizi güçlendireceğiz. Bu vesileyle herkesi Büyükçekmece’de TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi 8. salonda bulunan 8391 numaralı standımıza bekliyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu