Yaşam

Bir Onlyfans Fenomeni Yüzünden Kapanan New York-Dublin Portalı Yeniden Açıldı: Artık 7/24 Çalışmayacak!

New York ile Dublin arasında 7/24 canlı yayın yapılmasını sağlayan “Portal“, yeniden kullanıma açıldı. Portal, geçtiğimiz günlerde bir OnlyFans fenomeninin göğüslerini açması üzerine geçici olarak kapatılmıştı.

Ancak yeniden açılma, bazı tedbirleri de beraberinde getirdi. Dublinli yetkililer, portalın artık günün belirli saatlerinde çalışacağını söylediler. Ayrıca cihaza müdahale edilmesinin engellenmesi için de bazı çalışmalar yapıldı. 

Yine de benzer olaylar yaşanabilir

Konuyla ilgili çalışmalar yapılmış ve portalın güvenliği sağlanmış olsa da benzer olayların yaşanması olası. Yetkililerin olası olaylara karşı nasıl tedbirler alacağı ise şimdilik bilinmiyor. Şimdiye kadar yapılan çalışmalar kapsamında eğer bir kişi portalın kamerasını kapatmaya yeltenirse ekranın karartıldığını görecek.

Portalın yeniden hizmet vermeye başlamasıyla ilgili aktarabileceklerimiz şimdilik bu kadar. Bakalım portal, bu kez ne kadar süre ile çalışacak…

Portalın kapatılmasıyla ilgili detaylı bilgi için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu