Ekonomi

Altınordu’nun yeni açık AVM’si

ORDU (İGFA) – Ekiplerin yavaş yavaş yürüttüğü çalışmaları yerinde inceleyen, vatandaşlar ve esnafla bir araya gelen Önder Güler, altyapı açısından Sırrı Paşa’ya benzeyecek caddenin çok güzel bir cadde olacağını belirtti. Çalışmalar tamamlandığında alışveriş için güzel bir çekim merkezi.

ALTYAPI TAMAMEN YENİLENİYOR

İsmet Paşa Caddesi’nin geçmişten gelen altyapısı ve üst yapısıyla çok sıkıntılı ve eskimiş bir yer haline geldiğini, buna son vermek için yoğun bir çalışma başlattıklarını belirten Önder Güler, “Yağmur suları, bir nevi yağmurlar altındayız” dedi. Burada kanalizasyon, OSKİ’nin su hatları, PTT’nin hatları, fiber optik ve doğalgazla birlikte yoğun bir çalışma var. Burada çeşitli kurumlarla koordineli olarak sokağı güzelleştiriyoruz. Aynı zamanda esnafımızın ve burada yaşayan insanların yaşam koşullarının iyileştirilmesi için güzel çalışmalar yapıyoruz. Programa uygun olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlamak için zamanla yarışıyoruz” dedi.

“SİRRİ PAŞA GİBİ ÇEKİM MERKEZİ OLACAK”

Çalışmalar tamamlandığında caddenin çok güzel bir çekim merkezi haline geleceğini kaydeden Önder Güler, “Çalışmalar tamamlandığında burası tıpkı Sırrı Paşa gibi altyapı açısından çok güzel bir cadde olacak. Daha sonra diğer parçaları toplayacağız. Çalışmalarımız çok iyi bir şekilde devam ediyor. Ekip arkadaşlarımıza, paydaş kurumlara ve esnafımıza teşekkür ediyorum. Burası alışveriş açısından çok güzel bir çekim merkezi olacak” dedi.

ZEMİN TESVİYE ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR

Şu anda 1. ve 2. etap altyapı çalışmaları tamamlanmış olup beton üretimleri devam etmekte olup İsmet Paşa Caddesi’nde 3. etap altyapı çalışmaları devam etmektedir. Bu etabın tamamlanmasının ardından zemin güzelleştirme ve aydınlatma çalışmaları gerçekleştirilecek. Yaklaşık 600 metre uzunluğundaki caddeye mineral yüzeyli taş döşeme yapılacak.

haberhavsa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu