Haber

Alanya’da Gurbetçi Gezi Teknesi Çalışanına Saldırı

Antalya’nın Alanya ilçesinde gezi teknelerinde görevli oldukları iddia edilen 6 kişinin saldırısına uğrayarak tahta ve demir sopalarla dövülen gurbetçi Cemil Akgün, “Annem yaşında bir kadına iftira attılar. Başımda yaralar var ve başımda yaralar var” dedi. vücut. Aklımla oynadılar, şikayet etmedim. Allah onların hakkını verecektir ama ben devletimden bir şey bekliyorum. Vücuduma demir büktüler, parmağım kırıldı. Dudağıma dikiş atıldı” dedi.
Edinilen bilgiye göre, Almanya’dan tatil için gelen gurbetçi Cemil Akgün ile İskele Caddesi gezi tekneleri bölgesinde gezi teknelerinin çalışanı oldukları iddia edilen 6 kişi arasında arbede çıktı. Alanya’da önceki gün Küme, gurbetçi gence sopalarla vahşice vurdu. Başına ve vücuduna sopalarla darbeler alan gurbetçi genç, karşı tarafa uzun süre direndi.
O anlar cep telefonu kamerasına yansırken çevredekiler, “Yapma adama kaç kişi saldırıyor. Yazık değil mi tek başına adama?” diyerek kulübe sopalarla tepki gösterdi. Çıkan arbedenin ardından gurbetçi gencin kafasında kanama olduğu görüldü.
Olayın ardından açıklama yapan gurbetçi Cemil Akgün, “Kıyıda geziyordum, kayıkçılar bize ilaç satmak istediler. Bir de kadın vardı, onunla seks konuşuyorduk. 50 yaşında biri var. kadın, annemin yaşında Allah’ım.Sonra onun yaşlarında bir adam yanıma geldi adam üstümdeydi.geldi bayan aslında bir şey yok dedi ‘Defol buradan’ dedi üzerime geldi dedim. ‘İtme’ deyince bütün kayıkçılar üzerime toplandılar, savaşa değil tatile geldim, bize saldırdılar, tekmelediler, kendimi savunmaya çalıştım, her şey kamera kaydı Aslında ben Müslümanım. Elhamdülillah benim hayatımda taciz vs. Allah nasılsa onların hakkını verecektir ama benim halim de “Ben bir şey bekliyorum. Alman olmadığım için, Almanya’da yaşadığım için. Ben buranın milletiyim, buranın çocuğuyum, kabul etsen de etmesen de buranın yurduyum” dedi.
Vücudundaki yara izlerini de gösteren Cemil Akgün, parmağında kırık ve dudağında dikiş olduğunu belirterek, sırtına demir çubuk büktüğünü söyledi.
Dayak yiyen gurbetçi ile gezi teknesinde çalışan 6 kişi götürüldükleri polis merkezinde birbirlerinden şikayetçi olmayıp serbest bırakıldı. Kargaşanın görüntüsü kısa sürede sosyal medyada yayılırken, kavgaya karışan çeşitli kayıkçılar olayın ardından basın açıklaması yaptı.
Tur teknesi çalışanları: “Karşıda 6 kişi vardı”
Kavgaya karışanlardan olayın yaşandığı teknenin sahibi Emrah Erkek, görüntülerde sadece 1 kişinin göründüğünü, aslında karşı taraftan olaya karışan 6 kişinin olduğunu iddia etti. Adam, “3 Ağustos Perşembe günü teknemize 3-4 vatandaş geldi. Kapımızda bir bayan arkadaşımız vardı. 5-6 kişilik bir grup gelip biraz Almanca konuşup ona uygunsuz tekliflerde bulundular” dedi. .Kaptanımız Almanca da bildiği için anladı.Ayrıca ağır ithamlar bulundu.Kaptanımız yeni ameliyat olmuştu ayağı alçıda görmelerine rağmen saldırmaya çalıştılar.İçerde 1 kişi var. görüntüleri, ancak olay tamamen farklı.”
Almanya’dan tatil için arkadaşlarının yanına gelen ve tacize uğradığını öne süren Alman Taisia ​​Surles, “Akşam tekneyle akrabalarımın yanına geldim. Onlar tuvalete gittiklerinde ben oturuyordum. Kendi aralarında konuştular. .Ne konuştuklarını duydum.Konuşmalarına sadece güldüm.Sonra ‘Neden bahsettiğimizi anlıyor musun?’ diye sordular, ben de ‘Evet, Almanca biliyorum’ dedim. Sonra ‘Bizimle gelir misin?’ diye sordular, ‘Hayır’ dedim. Sonra ‘Gerçeği bilmek istiyor musun?’ Bana sordu, “Arap Yarımadası’ndanım” diyerek uygunsuz bir teklifte bulundu.Ardından arkadaşlarım geldi.Çıkın dedik.Tartışma oldu.Bizi diğer tekneden ayırmaya geldiler. Ortaya çıktım daha sonra herkes taciz ettiğini anlayınca saldırdılar olay günü ben de şikayet etmedim çünkü iki taraf da birbirinden şikayetçi değil ama polis isterse ben de yaparım ifade verin” dedi. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu