Yaşam

16 Kasım Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Kasım Çarşamba gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en yararlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına nazaran Aslan burcunun 16 Kasım Çarşamba günü nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sıhhat, meslek ve para bahislerinde burcunuzun yorumları…

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, bugün sabah saatlerinde ikili ilişkilerinle ve eşinle ilişkinle alakalı birtakım gecikmeler yaşaman, aralı yaklaşımlarla müsabakan yahut karamsar fikirler içinde olman mümkün. Günün devamında ise arkadaşlarınla görüşmelerin, irtibatın hareketlenebilir. Tıpkı vakitte aile bireyleriyle, tahminen babanla bağlantında hislerin ve mantığın ortasında kalabilirsin. Gün genelinde ailenle para bağların, miras mevzuları yahut aile bireylerinin sıhhati ile ilgili destekleyici tesirler var. Bugün Venüs’ün Yay burcuna geçmesiyle önümüzdeki periyot aşk hayatın öne çıkıyor. Sevgiyle kal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Cebeci Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu